Sklep Bilfeed.pl to polski importer i dystrybutor produktów przeznaczonych dla zwierząt gospodarskich, domowych i tych hodowanych rekreacyjnie.

Jesteśmy młodą firmą, która swoją ofertę buduje w oparciu o wieloletnie doświadczenie powszechnie znanych na rynku marek takich jak Agrobil czy Anpario. Łącząc ich tradycję ze swoim współczesnym podejściem, chcemy dostarczyć wartościowe produkty jak najszerszemu gronu hodowców i pasjonatów zwierząt.

W Bilfeed każdy hodowca znajdzie coś dla swoich podopiecznych, niezależnie od tego, jaki typ hodowli prowadzi i jakimi zwierzętami się zajmuje. Nasz szeroki asortyment, pełen produktów wielu doświadczonych marek, stale się powiększa, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

W ofercie sklepu znaleźć można między innymi urządzenia i maszyny dla hodowców profesjonalnych - takie jak na przykład automaty paszowe -  czy wysokiej jakości dodatki paszowe,

przyczyniające się do poprawienia parametrów stada i zwiększenia masy odsadzeniowej prosiąt.

W stale poszerzanej ofercie sklepu swoje miejsce znajdą również hobbyści – pasjonaci jeździectwa, czy miłośnicy zwierząt domowych, takich jak koty i psy.

W sprzedaży posiadamy bowiem szeroką gamę suplementów, karm i akcesoriów do pielęgnacji. Grono naszych odbiorców jest bardzo zróżnicowane, ponieważ obliczy hodowli zwierząt jest co najmniej tyle, ile ich gatunków, a naszą misją jest umożliwienie każdemu pasjonatowi dostępu do produktów najwyższej jakości.

Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty były nie tylko funkcjonalne, jakościowe i atrakcyjne dla hodowców, ale również  - a nawet przede wszystkim - bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Dzięki ścisłym współpracom z doświadczonymi markami mamy pewność, że nasze produkty spełnią standardy wszystkich klientów i ich podopiecznych, a my sami jesteśmy pewni ich najwyższej jakości i rygorystycznych standardów, które spełniają.

Jesteśmy tu dla Was!

BilFeed.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów.
Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.
Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.