Lista produktów marki Anpario

Anpario plc to niezależny międzynarodowy producent i dystrybutor naturalnych dodatków do pasz dla zdrowia, żywienia i bioasekuracji zwierząt.

Ich specjalistyczne technologie paszowe są zarówno innowacyjne, jak i dostosowane do stale rosnących wymagań populacji w zakresie zdrowej żywności.

Technologie Anpario są sprzedawane w ponad 80 krajach za pośrednictwem ustalonych sieci sprzedaży i dystrybucji, które obejmują wiele spółek zależnych w całości należących do firmy na kluczowych rynkach na całym świecie.

Głównym celem Anpario jest zrozumienie zdrowia jelit i żywienia zwierząt, aby mogli pomóc klientom osiągnąć optymalną wydajność zwierząt, przy dobrym zwrocie z inwestycji, zwiększając rentowność w dzisiejszych nowoczesnych systemach produkcji zwierzęcej.

Technologie są opracowywane, produkowane i wysyłane bezpośrednio z naszego pionierskiego zakładu produkcyjnego z gwarancją jakości w Wielkiej Brytanii. Posiadają ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze rolniczym i współpracują z kluczowymi instytutami badawczymi i uniwersytetami na całym świecie w celu oceny innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii.

Portfolio Anpario podzielone jest na cztery kategorie: Zdrowie i wydajność, Zarządzanie toksynami, Jakość paszy, Higiena i Kontrola owadów. Technologie Anpario są dostarczane w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, aby zagwarantować spójność produktu i doskonałą trwałość.

Najnowocześniejsze technologie dodatków paszowych Anpario działają w harmonii z naturalnymi aspektami zarówno biologii zwierząt, jak i środowiska, aby zoptymalizować zdrowie, wzrost i rentowność.

BilFeed.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów.
Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.
Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.